Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Ochrona gór

Aktualności

 • W poszukiwaniu dzikich mieszkańców Beskidu Małego

  20-22 stycznia odbyły się pierwsze warsztaty w ramach monitoringu dużych drapieżników w Beskidzie Małym. To wspólna inicjatywa Pracowni na rzecz Wszystkich Istot oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego – oddział Żywiec.

  23-1-2017
 • Monitoring dużych drapieżników w Beskidzie Małym – przyłącz się

  Jeśli jest dla Ciebie ważna przyroda, chcesz poszerzyć swoje umiejętności, spędzić czas w górach z pożytkiem dla siebie i Beskidu Małego – przyłącz się!

  12-1-2017
 • Sąd nakazał policji zająć się sprawą nielegalnego wyciągu na Czarnym Groniu

  Wyciąg krzesełkowy na Czarnym Groniu wciąż jest nielegalny, co przez dwa sezony nie przeszkodziło właścicielowi ośrodka w czerpaniu z niego zysków. 26 września 2016 roku Sąd Rejonowy w Wadowicach nakazał policji zająć się sprawą użytkowania powstałej nielegalnie inwestycji.

  10-10-2016
 • Konferencja o przyrodzie Karpat

  Pracownia na rzecz Wszystkich Istot uczestniczyła w ważnej konferencji zorganizowanej przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Spotkanie pn.: „Przyroda Karpat – stan, zagrożenia i perspektywy ochrony” odbyło się w Krakowie w dniach 14-15.09.2016 r.

  16-9-2016
 • Wilka i rysia zarejestrowały fotopułapki w Beskidzie Małym

  Nagrania wilka i rysia to kolejne efekty monitoringu dużych drapieżników prowadzonego w Beskidzie Małym przez Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot i Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego Oddział w Żywcu.

  7-9-2016
« 6 7 8 9 10 11 »